Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTip na aplikaci: Vylepšete své selfies zábavnou aplikací Retrica

Tip na aplikaci: Vylepšete své selfies zábavnou aplikací Retrica

Nedostatkem fotografických aplikací databáze Google Play rozhodně netrpí. Opravdu je z čeho vybírat a na své si přijdou jak fotografičtí fajnšmekři s VSCO Cam, tak neúnavní sdíleči všeho možného s jednoduššími filtry na Instagramu.

Oblíbená Retrica, která se soustředí zejména na populární selfies, na Android po dlouhé době zavítala z iOS. Má u vás šanci?

Retrica je fotografická aplikace zdarma, která potěší všechny milovníky selfies. Od Retricy můžete čekat klasicky filtry. Spoustu filtrů. Dohromady je jich osmdesát, přičemž celých šest sad filtrů můžete využívat bezplatně. Výhodou je aplikování vylepšujících filtrů nejen po vyfocení, ale ještě před samým pořízením fotografie. Potencionální fotku si tak s filtrem můžete prohlédnout dříve, než se ji rozhodnete zaznamenat. Šikovná aplikace vám také nabídne jednoduché focení koláží. Stačí zvolit požadovaný obrazec s počtem fotek a během chvíle je hotovo.

Retrica má však kromě filtrů i jiné triky v rukávu. Nabízí moderní out-of-focus efekt, který slouží k rozostření pozadí při fotografování portrétů.

wpid-screenshot_2014-04-17-15-58-05.png

[appbox googleplay id=com.venticake.retrica]

Zdroj: Phonearena

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře