Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVýborná RPG hra Knights of Pen & Paper je nyní zdarma k...

Výborná RPG hra Knights of Pen & Paper je nyní zdarma k dispozici pro majitele zařízení s iOS

Jste fanoušky RPG her a v kapse nosíte zařízení s iOS? Tak se zvedněte a rychle utíkejte na iTunes. Dnes tam na vás zdarma čeká Knights of Pen & Paper. Knights of Pen & Paper je přitom jedna z nejoriginálnějších mobilních RPG her všech dob.

Ptáte se, v čem může být hra v těžce pixelartovém grafickém stylu, tak jedinečná? Jde o to, že v ní nehrajete roli hrdiny, jak tomu bývá u všech ostatních RPG (odtud taky název RPG – role playing game, že) her, ale že se stáváte samotným hráčem a zároveň i režisérem a vypravěčem příběhu. To znamená, že nebudete čelit předpřipraveným událostem, ale tyto události si sami vyberete a pěkně přizpůsobíte podle své vlastní fantazie. 

Naprosto jedinečný je i soubojový systém hry, kdy k ruce dostáváte družinu až pěti hráčů rozdílných povolání a z toho vyplývajících speciálních schopností, které je třeba chytře kombinovat a doplňovat i nákupem šikovného vybavení – tedy alespoň pokud se nebudete extrémně šetřit, což je ovšem strategie, která ke konci hry rozhodně nevede.

Pokud vás RPG Knights of Pen & Paper zaujalo, na nic nečekejte a pokračujte skrze link níže.

[appbox appstore 549248038]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře