TIP na aplikaci: Facebook beta pro WP přináší push notifikace a chytřejší dlaždice


TIP na aplikaci: Facebook beta pro WP přináší push notifikace a chytřejší dlaždice

Oficiální aplikaci Facebook pro Windows Phone si ze svých zařízení s klidem odinstalujte, aktualizovaná beta je totiž mnohem lepší. Poslední update přinesl například podporu pro push notifikace, které fungují na jedničku. Novinek je ale mnohem víc. Vývojáři si tentokrát dali opravdu záležet.

Na oficiální aplikaci, pomocí které lze přistupovat na nejnavštěvovanější sociální službu, se ze strany uživatelů dlouhodobě snáší oprávněná kritika.

V porovnání s verzemi pro Android a iOS je totiž aplikace velmi pomalá a na příchozí zprávy od vašich přátel neupozorňuje včas, ale třeba i s několikahodinovým zpožděním. Řešením je nepoužívat ji a místo toho využívat newsfeed v hubu Lidé a integrovaný chat, jenže ten zase nepodporuje posílání obrázků a fotografií.

Nejnovější aktualizace bety Facebooku pro WP většinu nedostatků, které uživatele trápí, eliminuje. Push notifikace fungují konečně tak jak mají (zkoušeno na Lumii 520) a vylepšení se dočkaly také Živé Dlaždice, které lze umístit na hlavní obrazovku (nyní zobrazují více informací – notifikace, události z kalendáře, stránek a fotografie).

Aplikace je nyní také o něco rychlejší a přináší i podporu pro další jazyky.

Pokud jste na Facebooku jako doma, tak rozhodně na nic nečekejte a novou betu si stáhněte a nainstalujte.

The app was not found in the store. 🙁

beta

unnamed

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (4)


 1. Miro

  funguje aj na WP 7.8

 2. jackki

  nejde stahnout (l920) pry muj region neni podporovany O.o

  • Mirek Kočí Mirek Kočí

   To je zvláštní, kde jste telefon kupoval, jakém máte nastavení telefonu?

  • Vill

   Když jsem se pokusil tuto aplikaci stáhnout ve windowsphone na PC napsalo mi to, že aplikace není dostupná pro můj region. Načetl jsem stránku v mobilu přes QR čtečku a stáhlo se mi to v pohodě.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.