Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyTIP na aplikaci: Facebook beta pro WP přináší push notifikace a chytřejší...

TIP na aplikaci: Facebook beta pro WP přináší push notifikace a chytřejší dlaždice

Oficiální aplikaci Facebook pro Windows Phone si ze svých zařízení s klidem odinstalujte, aktualizovaná beta je totiž mnohem lepší. Poslední update přinesl například podporu pro push notifikace, které fungují na jedničku. Novinek je ale mnohem víc. Vývojáři si tentokrát dali opravdu záležet.

Na oficiální aplikaci, pomocí které lze přistupovat na nejnavštěvovanější sociální službu, se ze strany uživatelů dlouhodobě snáší oprávněná kritika.

V porovnání s verzemi pro Android a iOS je totiž aplikace velmi pomalá a na příchozí zprávy od vašich přátel neupozorňuje včas, ale třeba i s několikahodinovým zpožděním. Řešením je nepoužívat ji a místo toho využívat newsfeed v hubu Lidé a integrovaný chat, jenže ten zase nepodporuje posílání obrázků a fotografií.

Nejnovější aktualizace bety Facebooku pro WP většinu nedostatků, které uživatele trápí, eliminuje. Push notifikace fungují konečně tak jak mají (zkoušeno na Lumii 520) a vylepšení se dočkaly také Živé Dlaždice, které lze umístit na hlavní obrazovku (nyní zobrazují více informací – notifikace, události z kalendáře, stránek a fotografie).

Aplikace je nyní také o něco rychlejší a přináší i podporu pro další jazyky.

Pokud jste na Facebooku jako doma, tak rozhodně na nic nečekejte a novou betu si stáhněte a nainstalujte.

[appbox windowsphone 93da5d29-daf0-4783-9ed5-a87b33247ec6]

beta

unnamed

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

    • To je zvláštní, kde jste telefon kupoval, jakém máte nastavení telefonu?

    • Když jsem se pokusil tuto aplikaci stáhnout ve windowsphone na PC napsalo mi to, že aplikace není dostupná pro můj region. Načetl jsem stránku v mobilu přes QR čtečku a stáhlo se mi to v pohodě.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře