Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyHTC myslí na fanoušky Ligy mistrů a Evropské ligy a představuje fotbalovou...

HTC myslí na fanoušky Ligy mistrů a Evropské ligy a představuje fotbalovou aplikaci FootballFeed

Společnost HTC, oficiální dodavatel telefonů UEFA Ligy mistrů a UEFA Evropské ligy, představila unikátní fotbalovou aplikaci HTC FootballFeed, která přináší aktuální informace z fotbalových trávníků přímo do vašich zařízení.

HTC FootballFeed je aplikací pro operační systém Android a uživatelům nabídne čerstvé výsledky a statistiky s přesností v řádu sekund. Vše v přístupném, lehce nastavitelném a uživatelsky velmi příjemném formátu.

Úvodní stránka aplikace vychází z podoby HTC BlinkFeed a nabízí bohatou fotogalerii, články i pozápasové analýzy, a to hned v okamžiku, kdy jsou data uvolněna organizací UEFA.

V aplikaci lze velmi jednoduše přepínat mezi sekcemi Liga mistrů a Evropská liga, a všechny informace tak máte doslova jako na dlani – aktuální pořadí, podrobnosti o připravovaných zápasech, živé přenosy z každého utkání nebo snadno dostupné informace hráčích i klubech, což fotbaloví fanoušci maximálně ocení.

Z průzkumů totiž vyplývá, že se technologie stala klíčovou součástí fotbalového zážitku a až 83 % fanoušků¹ používá při sledování rozhodujících zápasů druhou obrazovku, aby zjistilo například skóre konkurenčního týmu. U jednotlivých zápasů si navíc můžete nastavit upozornění na jejich začátek, aby vám nic zásadního neuniklo.

Díky aplikaci se dozvíte také o exkluzivních HTC akcích a soutěžích. Aplikace je zdarma ke stažení v Google Play.

[appbox googleplay com.htc.uefa]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/HTC FootballFeed/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře