Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyCloudová služba MEGA dostala oficiální aplikaci pro iPhony

Cloudová služba MEGA dostala oficiální aplikaci pro iPhony

Cloudové úložiště MEGA, druhá verze slavného Megauploadu, mělo velmi úspěšný start a proto byla jen otázka času, kdy se v App Store objeví oficiální aplikace pro iOS. K velké radosti všech příznivců sdílení souborů se tak stalo tento týden.

Služba své potenciální uživatele láká jak limitem 50 GB pro data ve free verzi, tak i právní neprůstřelností. Server totiž využívá své vlastní unikátní šifrování. Každému uživateli, který nahrává data na servery, je automaticky vytvořen speciální šifrovací klíč. Jen on ho pak může poskytnout dalším uživatelům, aby si soubor ze serveru mohli stáhnout.

Aplikace MEGA je ve formátu pro iPhone, ale je kompatibilní také s přehrávači iPod touch a tablety iPad.

Software umí přesně to, co od něj čekáte. Umožňuje stahování i nahrávání souborů a jejich správu, tedy možnost jejich smazání, přejmenování, třídění do složek nebo přesouvání. Zakoupit můžete přímo v aplikaci také až 4 TB prostoru.

Pro platformu Android byl oficiální klient pro správu populární cloudové služby uveden už v červenci. Na iPhony se ale dostává až nyní.

[appbox appstore id706857885]

[appbox googleplay com.flyingottersoftware.mega]

1

2Zdroj: Muj-Ipad

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře