Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyThorn představuje luxusní dřevěné docky pro iPhone

Thorn představuje luxusní dřevěné docky pro iPhone

Docky jsou určeny zákazníkům, které se chtějí odlišit od davu přírodní alternativou k běžným plastovým stojánkům. Nový luxusní stojánek pro vašeho digitálního společníka pořídíte od 1 290 Kč.

„Spolupracujeme s českými řemeslníky a grafiky. Chceme, aby lidé cítili kvalitu a chuť, která vychází z českých rukou,“ říká Robert Harmáček z firmy Thorn. „Plastové stojánky možná také splní svůj účel, příliš parády s nimi ale neuděláte,“ dodává.

Každý dock se vyrábí několik dní, během nichž se výrobek postupně brousí, namáčí, olejuje a obrušuje laserem, aniž by ztratil své přirozené vlastnosti a barvu. Použité dřevo pochází přímo z Krkonoš. Pouze neopracovaný bambus je dovážen z Indonésie.

598a

Dobíjecí stojánek se skládá ze dvou dílů – těžké leštěné oceli a dřeva. V balení najdete také certifikovaný dobíjecí kabel. Pro ty uživatele, kteří by se chtěli odlišit, je k dispozici imožnost nechat si na tělo docku laserem vyrýt vlastní motiv či pozdrav.

Nové docky společnosti Thorn jsou kompatibilní s telefony iPhone 5/5S, 5C a iPhone 6. Ceny začínají na 1 290 Kč s DPH.

Zdroj: Thorn

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře