Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyThe Walking Dead: No Man's Land vás nechá bojovat se zombie v...

The Walking Dead: No Man’s Land vás nechá bojovat se zombie v kůži Daryla Dixona a jeho přátel

Daryl Dixon je přesně ten typ chlapa, kterého byste v čase zombie apokalypsy chtěli mít v partě. Je odolný, spravedlivý a vyzná se v lovu a sledování. Také proto je v seriálu The Walking Dead velmi oblíbený a také proto se stává hlavní postavou hry The Walking Dead: No Man’s Land.

The Walking Dead: No Man’s Land je oficiální hra seriálu Živí Mrtví, která se točí okolo vylepšování tábora přeživší a soubojů se zombie. Ty probíhají v tahovém režimu, kdy s každou z postaviček máte určitý počet bodů pohybu a určité možnosti útoku. Zmiňovaný Daryl Dixon tak lukem a šípem kosí zombie z dálky, zatímco jeho pomocníci na ně jdou s mačetami, basebalovými pálkami, krumpáči a dalším náčiním.

Jelikož postupem času budete nacházet lepší a lepší zbraně, druh vybavení vašich svěřenců záleží především na tom, čím je vybavíte.

Obecně se vyplatí myslet kreativně, neboť během hry budete čelit překážkám nejen v  terénu, ale i co se týče protivníků. Situace je vždy jiná, takže je dobré myslet i  na zadní vrátka.

Co se týče spojitostí s populárním seriálem, vedle Daryla Dixona se můžete těšit i na další známé tváře, které se mihly ve vězeňském komplexu i Terminusu.

Dílem budovatelská strategie a dílem tahová strategie The Walking Dead: No Man’s Land je k dispozici pro platformu iOS. Z Apple App Storu ji stáhnete zdarma s tím, že uvnitř ní najdete klasické mikrotransakce. Podle všeho by se ale nemělo jednat o nic zásadního. Jinými slovy, hru byste si měli užít i bez placení.

[appbox appstore 970417047]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře