Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyHTC One A9: Nové fotky potvrzují podobnost s iPhonem

HTC One A9: Nové fotky potvrzují podobnost s iPhonem

Je veřejným tajemstvím, že HTC chystá smartphone s označením A9, který by se měl začít prodávat ještě před Vánoci. Uživatele bude chtít oslovit líbivým designem, ne nepodobným iPhonu a vyloženě špatná nebude ani jeho hardwarová výbava.

HTC bylo v uplynulých letech vyhlášené výborným zpracováním a originálním designem. Jeho kovové mobily stále platí za jedny z nejhezčích. Časy se ale mění a tchajwanský výrobce se chystá obměnit svůj designový jazyk.

Dokazuje to chystaný model One A9, jehož nejnovější fotografie uveřejnil twitterový účet @onleaks. Nové snímky patří dosud k těm vůbec nejdetailnějším.

Specifikace HTC One A9 jsou známé již delší dobu. Hovoří se o použití pětipalcového displeje s rozlišením Full HD a osmijádrovém procesoru Qualcomm Snapdragon 617. Operační paměť má mít kapacitu 2 GB. Pro fotografování bude připraven hlavní 13Mpx snímač s optickou stabilizací, přední foťák dostane rozlišení čtyři megapixely. O napájení se postará baterie s nijak ohromující kapacitou 2 150 mAh.

K představení HTC One A9 by mělo dojít už během příštího týdne, konkrétně 20. října.

htc-one-a9-211209 1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře