Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAndy: Emulátor, který vám dovolí hrát Android hry na počítači

Andy: Emulátor, který vám dovolí hrát Android hry na počítači

Znáte to asi taky. Své oblíbené tituly během dne hrajete na maličkém displeji smartphonu, ale když se vrátíte domů, zatoužíte hrát na počítači. Má totiž větší zobrazovací panel. Problém je, že se na něm nenachází vaše oblíbené hry. Co teď?

Pokud nechcete dělat kompromisy (a hrát jiné hry na počítači a jiné hry při cestě do práce či do školy), stačí si do svého PC stáhnout šikovný emulátor Andy. Tento emulátor dokáže sesynchronizovat váš počítač s Androidem takovým způsobem, že vám na velkou obrazovku PC bude zobrazovat všechny aplikace a hry, jako by to byl displej mobilu. Svůj smartphone přitom budete používat jako ovladač, takže jakékoliv mobilní funkce (gyroskop, GPS atd.) budou zachovány.

Andy je k dispozici pro počítače s operačním systémem Windows i Mac a to zcela zdarma. Platit budete pouze v případě, že budete chtít namapovat ovládání na klávesnici PC…což jen tak mimochodem také není k zahození.

Pokud vás emulátor Andy zaujal, přejděte na jeho oficiální stránky.

andy-emulator-androidu

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře