Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyThe Walking Dead: No Man's Land pro Android už ve čtvrtek?

The Walking Dead: No Man’s Land pro Android už ve čtvrtek?

Už tento čtvrtek bychom se na Androidu měli dočkat vydání nové akční strategie z univerza kultovního seriálu The Walking Dead. Tvrdí to alespoň server Android Authority. Ve hře s podtitulem No Man’s Land se budete starat o skupinku přeživších, plnit jednotlivé mise a přesouvat se z místa na místo při hledání nového domova. Průvodcem v drsném světě vám bude sympaťák Daryl Dixon, který chodce zabíjí pomocí své kuše.

Za vznikem The Walking Dead: No Man’s Land stojí televizní stanice AMC a vývojářské studio Next Games.

Hra je už několik týdnů k dispozici pro platformu iOS a brzy podle všeho zavítá i na Android. V Google Play by se tento zajímavý mix budovatelské a tahové strategie zasazený do postapokalyptického světa měl objevit už ve čtvrtek.

V Google Play bude ke stažení zdarma. Počítejte ale s mikrotransakcemi, které za reálné peníze urychlí postup ve hře nebo díky nim můžete získat přístup k nadstandardnímu obsahu.

the-walking-dead-e1444456872362

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře