Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyThe Light Phone: Když opravdu potřebujete jenom telefon

The Light Phone: Když opravdu potřebujete jenom telefon

Kickstarter má nový crowdfundingový hit. Jedná se o projekt s názvem The Light Phone, na jehož konci by měl stát minimalistický telefon, který kromě telefonování neumí vůbec nic. 

The Light Phone vychází z jednoduché myšlenky. Různými smartphony, které neustále blikají a pípají a upozorňují nás na nejrůznější nesmysly, jsme zkrátka přehlcení. Staří lidé pak těmto zařízením vůbec nerozumí, nehledě na prokrastinaci a další neblahé vlivy.

Právě z tohoto důvodu bude The Light Phone na dřeň okleštěný kus umělé hmoty ve velikosti o něco širší kreditní karty. Už teď je jasné, že The Light Phone nabídne precizní minimalistický design, jeho finálová podoba se však může lehce lišit.

Co se týče funkcí telefonu, vedle klasického vytáčení číselníkem si jeho uživatelé budou moci navolit až 20 automaticky vytáčených čísel. Telefon vydrží v pohotovosti až 20 dní.

Pokud vás The Light Phone zaujal, pokračujte na Kickstarter. Zde si můžete jedno z prvních zařízení zajistit za příspěvek v hodnotě 100 dolarů (necelých 2500 korun).

https://www.youtube.com/watch?v=IN4oEb4MG2g

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Minule som videl v obchode telefony aj za 15-25€. Normalne, aj so zoznamom, kde vidim, kto mi vola, mozem si nastavit budik, poslat SMS… Naco by mi bolo toto, netusim. A uz vobec nie za $100. Zbytocne plytvanie zdrojmi.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře