Videohovory přes Facebook Messenger jsou ode dneška dostupné i v České republice!


Videohovory přes Facebook Messenger jsou ode dneška dostupné i v České republice!

Přibližně před měsícem jsme vás informovali o tom, že Facebook Messenger v některých zemích prošel aktualizací a nově nabízí videohovory. Tato funkce bohužel nebyla dostupná v České republice, ale to se dnes změnilo. 

Počínaje dneškem si skrze Facebook Messenger zavoláte ze všech zemí světa a spojíte se se všemi jeho uživateli. Vedle telefonování obrazem i zvukem pak samozřejmě stále můžete používat dodatečné funkce jako je odesílání .gif animací, zvukových poznámek atd.

Do budoucna by pak do Facebook Messengeru měly přibýt jednodušší hry, které by podle Facebooku mohly přilákat nové uživatele. Jak budou hry ve Facebook Messengeru fungovat opravdu netušíme, ale proslýchá se, že Facebook s vývojáři jedná o implementaci stávajících her. To znamená, že bychom si přímo v Messengeru jednou mohli zahrát třeba Candy Crush Sagu a další populární hry pro mobily.

Pakliže se vám Facebook Messenger nezaktualizoval sám, zamiřte do obchodu s aplikacemi a updatujte sami.

Messenger
Messenger
Vývojář: Facebook
Cena: Zdarma
‎Messenger
‎Messenger
Vývojář: Facebook, Inc.
Cena: Zdarma
The app was not found in the store. 🙁

Zdroj: The Verge

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: (2)


  1. Adam

    Dnes? mam to už taky týden.

  2. Adam

    *takTento web používá k poskytování služeb soubory cookie.