Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTestuje Microsoft Windows Phone 8 na Lumii 900? Nebo si někdo hrál...

Testuje Microsoft Windows Phone 8 na Lumii 900? Nebo si někdo hrál v Photoshopu?

Paul Thurrot, autor knihy Windows Phone 7 Secrets, který má blízko k Microsoftu, před dvěma týdny informoval o tom, že současné telefony s Windows Phone 7 nebude možné aktualizovat na připravovanou majoritní verzi Apollo, která bude dostupná někdy během podzimu.

Microsoft celou situaci zatím oficiálně nekomentoval. Pravděpodobně proto, že ani on v této otázce stále nemá jasno. Majitelé současných telefonů jsou ale netrpěliví. Aby ne.

Trochu klidu do jejich srdcí možná přinese fotografie, kterou včera uveřejnil server PhoneArena. Na ní se nachází smartphone podobný Lumii 900 (jde o prototyp bez senzorových kláves), na kterém běží testovací verze systému Apollo v3.7.

Konkrétně můžete vidět přihlašovací obrazovku, kterou známe již z testovací verze Consumer Preview dospělých Windows 8.

Je tedy možné, že se majitelé současných telefonů nakonec přeci jen dočkají aktualizací některých funkcí Windows Phone 8 nebo rovnou povýší na nový systém?

Mnohem pravděpodobnější možností ale  je, že si někdo hrál v Photoshopu a pěkně si ze všech vystřelil. I naše zdroje obeznámené s celou situací totiž tvrdí, že dnes všechny prodávané okenaté mobily nebude na Windows Phone 8 možné aktualizovat.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Fake. Chybí senzorová tlačítka (i prototyp by je měl), logo Nokia na přední straně, dokonce nejsou viditelné ani ikonky signálu a baterie, které jsou viditelné vždy. Sice jsem pro, aby dostaly staré telefony WP8, ale tento obrázek je naprostý nesmysl.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře