Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyZávodní hra Asphalt 7: Heat pro iOS a Android oznámena

Závodní hra Asphalt 7: Heat pro iOS a Android oznámena

Na zařízení s Androidem a iOS bude příští měsíc dostupný již sedmý díl oblíbené závodní série Asphalt s podtitulem Heat, vyplývá to z krátké zprávy herního studia Gameloft na sociální síti Twitter.

O hře samotné zatím nebylo nic prozrazeno. Autoři se nicméně chlubí, že půjde o nejlepší závodní hru, kterou kdy vytvořili. Hráči prý mohou očekávat ještě lepší grafiku, intenzivní akci a velké množství promyšlených tratí.

Nepřehlédněte: Nová hra na mobily od Gameloftu vypadá jako Crysis 2

Koncept hry je naprosto jednoduchý. V jednotlivých závodech musíte uspět co nejlépe a získat v nich co nejvíce hvězd. Jejich celkový počet je klíčem k odemykání dalších závodů i aut a jejich vylepšení.

Hra Asphalt: Heat bude uvedena někdy během června. Vše zatím nasvědčuje tomu, že zpočátku bude dostupná pouze pro zařízení Samsung Galaxy S III. Později bude ke stažení i pro další smartphony.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře