Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyProhlížeč Opera Mini nyní dostupný i na zařízení s Badou

Prohlížeč Opera Mini nyní dostupný i na zařízení s Badou

Všichni uživatelé platformy Bada mají velký důvod k radosti. Od pátku si totiž mohou stáhnout webový prohlížeč Opera Mini, který je oblíbený hlavně kvůli své nízké náročnosti na data a hardwarovou výbavu zařízení.

Operu Mini používá v současné době napříč různými platformami přes 168 milionů uživatelů.

Prohlížeč načítá předem připravené verze webů z proxy serverů Opery, potřebná data jsou tak redukována, což především v našich končinách jistě oceníte. Vývojáři se chlubí snížením datových přenosů až o devadesát procent.

Operu Mini v sestavení 6.5.11 si mohou stáhnout všichni majitelé zařízení s Badou 2.0 a vyšší, a to buď prostřednictvím aplikace Samsung Apps v jejich telefonu nebo na webové stránce www.samsungapps.com.

?Chceme, aby byla Opera Mini k dispozici kdekoli a pro kohokoli. Na nic nečekejte a strahujte. Slibuji, že už se nikdy neohlédnete zpět,? tvrdí viceprezident Opery pro Jižní Koreu Erick Lee.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře