Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyTěšíte se na Apple iPhone 6s? A víte, kdy se ho dočkáte?...

Těšíte se na Apple iPhone 6s? A víte, kdy se ho dočkáte? My vám to prozradíme!

Uvedení iPhone 6s bude jednou z nejvýznamnějších technologických událostí tohoto roku. A my vám prozradíme, kdy se tak stane. Čtěte dál! 

Informace o možném datu uvedení iPhonu 6s na trh pocházejí od zaměstnance Vodafonu, který údaj poslal emailem serveru MobileNews. V něm uvedl, že nové zařízení od Applu (podle všeho půjde o iPhone 6s) se na pulty obchodů dostane 25. září s tím, že od 18. září si ho budeme moci předobjednat. Zdali půjde o vylepšenou verzi phabletu iPhone 6 Plus, nebo o smartphone menšího formátu zaměstnanec bohužel neuvedl.

Nový smartphone od Applu by měl přijít s 12Mpx zadním fotoaparátem, což bude první navýšení rozlišení zadního fotoaparátu od dob iPhonu 4s (iPhone 4 měl pouze 5 Mpx, iPhone 4s pak 8 Mpx). Nový fotoaparát by měl přijít se senzorem od Sony a obsahovat bílé sub-pixely, což by mělo pomoci pořizovat kvalitní snímky i za zhoršených světelných podmínek.

Nakonec se mluví i o použití velmi kvalitního hliníku, který je k vidění především v leteckém průmyslu. Tím chce Apple údajně zabránit další #Bendgate.

Informace o datu uvedení iPhonu 6s na trh byly potvrzeny i z blíže nespecifikovaného, ale spolehlivého řeckého zdroje. Ten navíc uvedl, že nový iPhone bude představený 8. září.

appleiphone6plussilver_1415593114

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře