Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyHra Night Terrors díky mobilnímu telefonu promění váš dům v naprostou noční...

Hra Night Terrors díky mobilnímu telefonu promění váš dům v naprostou noční můru

Hororových her existuje spousta, ovšem žádná z nich není tak děsivá, jako právě vznikající titul Night Terrors. Jak si můžeme být tak jistí, když ještě není mezi lidmi? Inu velmi jednoduše – hra bude využívat mobilů, aby nám ukázala alternativní realitu. 

Night Terrors funguje přesně tak, jak fungují chytré telefony v hororových filmech. To znamená, že se skrze obrazovku telefonu budete koukat na zcela potemnělé chodby a pokoje a na displeji uvidíte, co se ve tmě skutečně děje – tedy osvětlenější verzi reality. Vtip je  v tom, že do této reality hra našeptává velmi strašidelné věci ať už prostřednictvím samotného vypravěče, tak i díky promyšlené hudbě. A to nejlepší nakonec – když už jste polomrtví strachy, tak displej problikne a vy TO na chvíli uvidíte! A pak zase! A znovu! A najednou si všimnete, že se to přibližuje!

Night Terrors se aktuálně nachází na crowdfundingové stránce IndieGoGo, kde autoři žádají o 70 000 dolarů. Za tyto peníze slibují vytvořit maximálně děsivou hru, která bude bryskně reagovat na realitu – to znamená, že například dokáže vyhodnocovat potenciálně nejstrašidelnější zákoutí našeho domu, nebo danému prostředí přizpůsobit hudbu atd. I pokud by ze svých slibů splnili jenom polovinu, stále by se jednalo o velmi zajímavý projekt. Také se teď divíte, jak je možné, že to ještě nikdy nikoho nenapadlo?

https://www.youtube.com/watch?v=6ngTP4BPNJo

Zdroj: Kotaku

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře