Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyTesco začne na Slovensku prodávat vlastní tablet, smartphone a fitness náramek

Tesco začne na Slovensku prodávat vlastní tablet, smartphone a fitness náramek

Tesco představuje svůj první tablet, smartphone a fitness náramek ve střední Evropě. Nová zařízení pod značkou op3n dott lákají na slušnou výbavu a přijatelnou cenu. Od 5. listopadu budou zákazníkům k dispozici ve velkých obchodech Tesco na Slovensku. Prodávat se budou i v Maďarsku, Polsku a České republice.

„Zařízení op3n dott jsou určeny pro každého, kdo hledá cenově dostupnou alternativu, ale nechce dělat kompromisy v oblasti designu či výkonu,“ uvedl Boris Zeman, manažer zodpovědný za elektro společnosti Tesco Stores ČR.

Od 5. listopadu si zákazníci na Slovensku budou moct koupit tablet nebo smartphone, každý za cenu 99,99 eura. Fitness náramek bude v nabídce za 59,99 eura.

Op3n dott zařízení budou dostupné ve více provedeních – tablety v černé a bílobronzové barvě, smartphony v černé barvě a fitness náramky v 8 různých barevných variacích. Zařízení jsou také vybaveny příslušenstvím, například bezdrátovými Bluetooth sluchátky.

OpenDott Tablets plus Reflect

Tablet je poháněn dvoujádrovým procesorem značky Intel Atom a běží na systému Android 4.4 KitKat. Na přední straně má 7,85palcový IPS displej s rozlišením 1024 × 768 pixelů a 2Mpx fotoaparát. Vzadu pak najdeme hlavní foťák s rozlišením 5 megapixelů. Jako bonus Tesco nabídne neomezený přístup na cloud úložiště na tři měsíce zdarma.

Smartphone pak funguje na čtyřjádrovém procesoru s frekvencí 1,3 GHz a má 4,5palcový qHD displej s rozlišením 640 × 960 pixelů. S tabletem sdílí stejný operační systém i dvojici fotoaparátů.

Samotný fitness náramek je určen hlavně lidem, kteří se starají o svůj zdravý životní styl. Zařízení sleduje příjem jídla a tekutin, cvičení i spánek. Tím pomáhá jeho majiteli kontrolovat tyto ukazatele, nastavit si cíle a sledovat pokrok, kterého dosáhl.

 OpenDott Phone plus Reflect 475

Zdroj: Tesco

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře