Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyTento klon iPadu Air 2 nabídne dualboot, 64 GB paměti a hliníkové...

Tento klon iPadu Air 2 nabídne dualboot, 64 GB paměti a hliníkové tělo. To vše jen za 200 dolarů. Odoláte mu?

iPad Air 2 velmi oblíbené zařízení, takže se dostává do hledáčku čínských výrobců, kteří jeden po druhém začínají vyrábět jeho klony. Některé z nich jsou přitom spíše výstřelem do tmy, najdou se však i takové, které vypadají velmi dobře. Třeba nově ohlášený tablet Onda V919 3G Air vás ohromí hned na třech frontách.

V první řadě to samozřejmě bude velmi dobré hardwarové vybavení. Onda V919 3G Air má 9,7-palcový retina displej s rozlišením 2048 x 1536 pixelů. V jeho hliníkovém těle se skrývají 2 GB paměti RAM, čtyřjádrový 64-bitový procesor SoC Intel Bay Trail-T Z3736F taktovaný až na 2,16 GHz a 64 GB úložného prostoru, který budete moci rozšířit až 128 GB microSD kartou.

Dalším tahákem tabletu Onda V919 3G Air by měl být dual boot, tedy dva souběžně nainstalované operační systémy, mezi nimiž uživatelé budou moci kdykoliv přepínat. Konkrétně se jedná o operační systémy Windows 8.1 a Android 4.4 KitKat. Číňané se dokonce dušují, že si pohráli s Biosem takovým způsobem, že oba OS poběží najednou, na to asi ale raději počkáme.

Poslední skvělou zprávou, jakousi chutnou třešničkou na dortu je potom cena tohoto zařízení. Onda V919 3G Air by měl být k dispozici za méně jak 200 dolarů, což je v současné chvíli přibližně 4500 korun. Tak co, těšíte se na něj?

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Onda V919 3G Air/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Ak to bude fungovat a bude to dostupne, tablet zacina mat aky-taky zmysel. Za tu cenu, samozrejme.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře