Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyFotografie odhalila zadní stranu tabletomobilu Lumia 1330

Fotografie odhalila zadní stranu tabletomobilu Lumia 1330

Microsoft chystá tabletomobil s názvem Lumia 1330. Nyní se na webu objevily nové fotografie, které ukazují mimo jiné v detailu také jeho zadní stranu.

V březnu bychom se na barcelonském veletrhu MWC mohli dočkat nástupce phabletu Lumia 1320. Nový kříženec smartphonu a tabletu z dílny Microsoftu bude mít 5,7“ displej (s HD rozlišením) a 14megapixelový PureView fotoaparát. Že výrobce Windows myslí také na příznivce autoportrétů, dokládá to, že přední kamerka bude pětimegapixelová.

Co se týče další výbavy, tak bychom v ní měli najít také čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 a operační paměť v kapacitě 1 GB. Na nenáročný systém od Microsoftu by tato specifikace měla bohatě stačit. Uživatelská paměť by měla mít kapacitu 32 GB. Připravovaný phablet by měl dostat také nejnovější provedení systému Windows Phone 8.1 s aktualizací GDR2.

Všeobecně se předpokládá, že premiéru si Lumia 1330 odbude na veletrhu MWC v Barceloně, kde Microsoft představí také další novinky.

1

2

3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře