Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyTengami: Čarokrásná logická hra pro vaše mobily s Androidem a iOS

Tengami: Čarokrásná logická hra pro vaše mobily s Androidem a iOS

Ačkoliv nezávislá herní scéna pracuje na plné obrátky, výjimečné hry se nedočkáme každý den. Mezi výraznější kousky z poslední doby patří například Monument Valley, Lara Croft GO, Prune, nebo v nadpisu zmiňovaná Tengami. 

Tengami je strohá adventura s výraznými logickými zádrhely, která vás provede nádherně zkomponovaným papírovým světem plným origami. Ve hře se pouštíte vyluštit záhadu umírajících třešní, což vás zavede na spoustu zajímavých míst včetně temných lesů, opuštěných svatyní nebo klidných horských vodopádů.

Některé úseky ve hře odkazují na klasické japonské pohádky, čemuž byla přizpůsobena i kompozice hry. Tengami totiž vypadá a vlastně i funguje jako dětské leporelo.

Tengami je určená pro platformu Android a iOS. Cena byla stanovená asi na 130 korun, ale na Androidu jí nyní seženete o 25% levněji. Jenom si musíte pospíšit, neboť se jedná pouze o zaváděcí cenu.

Vedle mobilů je Tengami k dispozici i pro vaše počítače. Tuto verzi můžete koupit třeba na Steamu.

[appbox googleplay com.nyamyam.tengamipackage]

[appbox appstore 794960248]

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře