Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyTempish GOGO je pohodová sportovní aplikace pro inline bruslaře

Tempish GOGO je pohodová sportovní aplikace pro inline bruslaře

Aplikace je nejen osobním sportovním trenérem, který vám pomůže dosáhnout lepších výkonů, ale také databází ověřených kvalitních tratí pro in-line bruslení. Hned při startu obsahuje 134 ověřených tras v Čechách a na Slovensku, další trasy se připravují. Výhodou je také překlad do češtiny a hlasový trenér.

Tempish GOGO je aplikace vyvinutá speciálně pro in-line bruslení, ale dokáže být velmi dobrým pomocníkem i při jiných sportech, například při běžeckém lyžování, cyklistice či běhu. Založena je na motivaci k překonávání dosavadních sportovních výkonů uživatele. A to pomocí srovnávání aktuálního času s referenčním časem na dané trati.

Jako referenční čas si můžete zvolit váš nejlepší čas, poslední čas, můžete si vybrat standardní časy Tempish, nebo si můžete zvolit čas vlastní. V reálném čase budete dostávat jak grafické, tak hlasové informace, které vám pomohou k lepšímu výkonu.

6 7

Za projektem stojí firma Tempish, český výrobce převážně in-line bruslí. Vývoj aplikace pro Android dostalo na starosti studio Kreatur, autoři oblíbených piškvorek a poznámkového bloku Cat Notes.

[appbox googleplay com.kreatur.tempishgogo]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Tempish GOGO/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře