Spartan Strike přivádí Halo sérii na mobily s Windows Phone a iOS


Spartan Strike přivádí Halo sérii na mobily s Windows Phone a iOS

Spartan Strike navazuje arkádu Halo: Spartan Assault z loňského roku. Znovu se jedná o střílečku viděnou z ptačího pohledu, ve které budete likvidovat vlny Covenantů a dalších protivníků. Děj hry se odehrává ve městě New Mombasa v roce 2552.

Původně mělo pokračování střílečky Halo: Spartan Assault vyjít už na konci loňského roku, ale Microsoft jeho vydání odložil, protože se vývojáři museli prioritně věnovat opravám chyb v Halo: The Master Chief Collection.

Dočkali jsme se tedy nakonec až včera. Hru si mohou stáhnout majitelé zařízení s Windows a Windows Phone 8.1, ale také lidé s iPhony a iPady od Applu.

hss-542x305-374cbafb680d4087ab7997e8e3f46c45

Ve Spartan Strike se coby Spartan spustíte do tří desítek zábavných misí a povedete jednotky UNSC v bitvách ve městě i v džungli. Oproti předchůdci hra nabízí delší kampaň, více možností používat vozítka, ale v prvé řadě mnohem lepší ovládání a grafiku. Těšit se můžete také na vymazlený soundtrack od skladatele Toma Saltyho. Neméně dobrou zprávou je i to, že už tento díl neobsahuje mikrotransakce.

Novinka stojí na všech platformách 165 korun.

The app was not found in the store. 🙁
Halo: Spartan Strike
Halo: Spartan Strike
Vývojář: Microsoft Corporation
Cena: 89,00 Kč
Halo: Spartan Assault
Halo: Spartan Assault
Vývojář: Microsoft Corporation
Cena: 89,00 Kč

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.