Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyAlcatel Onetouch Link 4G: Kapesní WiFi router, ke kterému připojíte až 15...

Alcatel Onetouch Link 4G: Kapesní WiFi router, ke kterému připojíte až 15 zařízení

Společnost Alcatel uvedla na český a slovenský trh malinký WiFi router s vestavěnou baterií, který šíří internetové připojení z mobilní sítě. Onetouch Link 4G podporuje příjem jak 2G a 3G, tak i nejnovější LTE včetně českých pásem 800 a 900 MHz.

Připojeno může být v jednom okamžiku až patnáct přístrojů.  Maximální rychlost stahování až 150 Mb/s dovoluje plynulé streamování HD videí nebo hraní online her.

Alcatel Onetouch Link 4G si můžete vzít s sebou všude tam, kde budete chtít zůstat online. Krabičku s kompaktními rozměry snadno schováte do kapsy nebo brašny.

Router se ovládá prostřednictvím webového rozhraní nebo mobilní aplikace Smart Link (dostupná pro Android a iOS). Ta monitoruje sílu signálu, kapacitu baterie a umí dokonce přijímat i posílat prostřednictvím microSIM karty SMS zprávy. Z vašeho mobilu či tabletu můžete také udělovat přístupy jednotlivým zařízením, hlídat objem stažených dat a upravovat další nastavení. O aktuálním stavu zařízení vás informují LED diody.

496794002

V zařízení je integrována baterie s kapacitou 1 820 mAh, která vydrží až sedm hodin nepřetržitého provozu. Zabudovaný slot na microSD kartu pak umožní využít Onetouch Link 4G i jako externí disk. Router lze dobíjet přes standardní microUSB port a samozřejmě zůstává v provozu i při nabíjení.

V nabídce obchodů je bílá a černá varianta zařízení, doporučená koncová cena byla stanovena na 2 290 Kč s DPH.

Link 4G Moblie WiFi White lie down top Link CAT4 Black stand right LINK CAT4 Black+White combination 1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře