Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyTanky přijíždí do ARMA 3, nejnovější DLC vyjde v dubnu

Tanky přijíždí do ARMA 3, nejnovější DLC vyjde v dubnu

Studio Bohemia Interactive oznámilo datum vydání a obsah nejnovějšího stahovatelného přídavku pro hru ARMA 3. Ten ponese název Tanks a dorazí 11. dubna. Jeho velkou novinkou bude přidání vozidel ze třídy MBT (Main Battle Tank), AWC (Armed Weapons Carrier) a TD (Tank Destroyer). DLC rovněž nebude ochuzeno o krátkou příběhovou kampaň a samostatný scénář.

Obsahový přídavek rovněž přijde s podstatnými změnami pro majitele pouze základní verze ARMA 3. Mezi novinky se řadí drobné změny v hratelnosti, plně vymodelované interiéry bojové techniky, nové ruční zbraně na ničení ozbrojených vozidel, novinky pro tvůrce scénářů, nový multiplayerový režim a spousta dalšího.

DLC Tanks pro hru ARMA 3 je právě teď dostupné v předobjednávce se slevou 10 % na Steamu a Bohemia Store a v rámci balíčku ARMA 3 DLC Bundle 2 (ve kterém se nachází, kromě Tanks, rovněž rozšíření Jets, Laws of War a Tactical Ops Mission Pack) dokonce se slevou 25 % oproti samostatnému nákupu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře