Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyPřinášíme kompletní seznam příslušenství pro Galaxy S9(+) s cenami

Přinášíme kompletní seznam příslušenství pro Galaxy S9(+) s cenami

Samsung představil příslušenství pro své nové telefony Galaxy S9 a S9+. V nabídce je šest ochranných obalů a pouzder či bezdrátová nabíječka s podporou rychlonabíjení.

Flipové pouzdro LED View

O notifikacích a událostech informuje rozšířený LED displej, nyní poprvé s řadou barevných diod, které si lze můžete přizpůsobit. S LED View můžete ovládat svůj telefon pohodlně i v zamčeném režimu – není problém přijímat hovory, dostávat upozornění či ovládat budík. Flipové pouzdro LED View je dostupné v černé, modré a fialové barvě. Doporučená cena je 1 599 Kč.

Flipové pouzdro Clear View se stojanem

Clear View pouzdro je víc než jen ochranným pouzdrem. Nabízí okamžitý přehled o událostech díky funkci Always on Display, a navíc umožňuje přijímání a odmítání hovorů, budíků a upozornění a ovládání hudebního přehrávače i v zamčeném módu. To vše je doplněné o možnost jeho využití jako stojanu pro pohodlné sledování filmů. Flipové pouzdro Clear View se prodává v černé, modré, fialové a zlaté barvě za doporučenou cenu 1 399 Kč.

Luxusní a stylový zadní kryt Alcantara

Zadní kryt v koženém vyhotovení Alcantara je zajímavý svým na dotyk luxusním provedením, které zároveň nabízí dostatečnou ochranu telefonu. Kryt navíc můžete pohodlně umýt vodou a mýdlem, když bude třeba. K dispozici je v černé, modré, mátově zelené a červené barvě za 1 199 Kč.

Tvrzený ochranný zadní kryt

Jedná se o velmi odolný kryt, který splňuje americkou certifikaci odolnosti MIL-STD-801 (proti pádům a na teplotní rozsahy). Součástí je i šikovný integrovaný stojan pro jednodušší práci a sledování obsahu. Prodává se ve stříbrném a černém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč.

Látkový odlehčený zadní kryt

Nejnovější přírůstek do rodiny originálních pouzder Samsung se vyznačuje nízkou hmotností a nevšedním designem. Dostupný je v šedém a červeném provedení za doporučenou cenu 799 Kč.

Silikonový zadní kryt

Praktický zadní kryt pro jednoduché uchopení telefonu vyhotovený v pastelových barvách se může nejednou hodit. K dispozici je v černé, šedé, modré a růžové barvě. Cena je 599 Kč.

Bezdrátová nabíjecí stanice

I nabíjení může být zábava s bezdrátovou nabíječkou, která se postará o plné nabití Galaxy S(+). Zároveň s ní nemusíte přerušit sledování videí ani psaní zpráv, protože poslouží i jako stojan. V obchodech ji najdete v bílé a černé barvě za 1 499 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře