Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyTanková akce World of Tanks Blitz slaví druhé narozeniny

Tanková akce World of Tanks Blitz slaví druhé narozeniny

Postavte na stůl dort a zapalte svíčky, protože World of Tanks Blitz velmi brzy oslaví druhý rok své existence. Čísla, kterých hra dosáhla, jsou skutečně úctyhodná.

Podle údajů vývojářů si tuto multiplatformní střílečku, která je dostupná pro systémy iOS, Android, Windows a OS X, za uplynulých 24 měsíců stáhlo více než 55 milionů hráčů na celém světě. Od spuštění serverů se ve hře uskutečnilo více než 590 milionů bitev, při nichž bylo zničeno více než 5,6 miliardy tanků. Všichni hráči společně ve hře strávili více než 4 390 let, což už je pořádně dlouhá doba.

„Dnes chceme využít oné výjimečné situace a poděkovat vám všem, kteří s námi sdílíte svůj čas,“ řekl producent World of Tanks Blitz Artem Safronov. „Doufám, že jste si užili hraní, stejně tak jako si my stále užíváme práci na hře. Je to především díky vám a vaší zpětné vazbě, která hru učinila tak populární.“

Oslavy neproběhnou jen tak. Na hráče čeká celá řada sympatických dárků. Jednak se objeví několik specializovaných misí a každému hráči se v době oslav bude zkušenost násobit 5× za jeho první vítězství, stejně jako dar v podobě in-game zlata a prémiový účet otevřený pro první bitvu.

Více se o speciálních misích a narozeninových bonusech dozvíte na oficiálních stránkách hry.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře