Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyTakhle nejspíše bude vypadat aplikace WhatsApp pro Windows Phone 8

Takhle nejspíše bude vypadat aplikace WhatsApp pro Windows Phone 8

Zatímco se redaktoři serveru Windows Phone Daily snažili zjistit důvody, proč populární aplikace WhatsApp, která umožňuje přijímat a odesílat zprávy bezplatně přes 3G/EDGE/GPRS nebo WiFi, zmizela z Marketplace, našli něco, co možná ani nečekali.

Na serverech vývojářů WhatsApp našli složku, uvnitř které se nacházely screenshoty s verzí kompatibilní s připravovaným systémem Windows Phone 8. Na první pohled se toho příliš nezmění, snad s výjimkou toho, že nově si budete moci připnout na hlavní obrazovku malé, středné velké a velké Živé Dlaždice (Live Tiles).

Jeden ze spoluzakladatelů studia, Brian Acton, pak oznámil, že nová verze se v Marketplace objeví již brzy. Vzhledem k tomu, že aplikace WhatsApp pro Windows Phone dosud byla ke stažení zdarma, zatímco na jiných platformách si ji uživatelé mohou stáhnout za malý poplatek, se dá očekávat, že při svém návratu bude zpoplatněna.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře