Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyBloomberg: Nokia představí Windows Phone 8 telefony na akci Nokia World

Bloomberg: Nokia představí Windows Phone 8 telefony na akci Nokia World

Nokia prý na akci Nokia World 2012 ? jedné z největších událostí finského výrobce za celý rok, představí několik nových telefonů, na kterých poběží operačním systému Windows Phone 8, informuje o tom agentura Bloomberg. Nokia World začíná 5. září.

Ovšem zajímavější než samotné potvrzení této informace prestižním serverem je skutečnost, že Nokia by nová zařízení chtěla uvést ještě před Vánoci. Přesný datum prodeje nicméně ještě nebyl upřesněn. Více se snad dozvíme právě na Nokia Worldu.

Operační systém Windows 8 bude na pulty obchodů uveden 26. října. Logicky se tak nabízí otázka, jestli Nokia nové telefony neuvede na přelomu října a listopadu?

Kromě Nokie brzy uvede svá nová zařízení také Samsung (uživatelé, kteří mají velké ruce, se těší na Galaxy Note 2) a Apple, od nějž se jistě dočkáme nové generace iPhonu. Ve hře je však také možnost, že bude představena i menší verze tabletu iPad.

Nepřehlédněte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře