Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyUkažte nám, jak vypadá odemykací obrazovka vašeho smartphonu nebo tabletu

Ukažte nám, jak vypadá odemykací obrazovka vašeho smartphonu nebo tabletu

Bez ohledu na to, jaký operační systém je ve vašem mobilním zařízení předinstalovaný (zda iOS, Android či Windows Phone), si můžete odemykací obrazovku přizpůsobit tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Jailbreak, Root či flashnutí nové ROM jsou v dnešní době opravdu triviální záležitost. Doby šílených hacků jsou dávno pryč.

Kromě typických oznámení o počtu nepřijatých hovorů, nepřečtených SMS, e-mailů nebo nadcházejících událostí v kalendáři, může váš lockscreen zobrazovat mnohem více informací. Dostupná je totiž celá řada aplikací třetích stran, díky kterým si jej můžete ?vytunit? dle libosti.

Největší možnosti se v tomto ohledu otevírají majitelům zařízení s Androidem a iOS. Windows Phone uživatelé jsou na tom o něco hůře. V dnešní novince nás zajímá, jak vypadá odemykací obrazovka právě vašeho tabletu nebo smartphonu?

Screenshot (v případě WP 7.5 fotografii) nahrajte na některé úložiště obrázků (například Imageshack či PiXhost) a odkaz vložte do komentáře pod novinkou, aby o něj nebyli ochuzeni ostatní čtenáři.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře