Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTakhle bude kancelářská sada Office 2013 vypadat na vašem iPadu

Takhle bude kancelářská sada Office 2013 vypadat na vašem iPadu

Na začátku října české zastoupení společnosti Microsoft uvedlo, že populární balík kancelářských aplikací bude nabídnut také uživatelům mobilních platforem Android a iOS. Jak budou nativní klienti vypadat jsme ale až do dnešního dne nevěděli. Podívejte se nyní s námi na první obrázky z iOS verze.

Ty naznačují, že programy Word, Excel a PowerPoint si budeme moci stáhnout samostatně nebo v rámci celého balíčku. Ke stažení mají být zdarma, uživatelé však v takovém případě budou moci dokumenty pouze prohlížet (tohle vůbec nedává smysl, protože iOS zvládá jejich prohlížení už od počátku). Pokud je budete chtít upravovat, počítejte s tím, že zaplatíte licenční poplatek za Office 365.

The Verge pak znovu potvrzuje informace, podle kterých má být kancelářský balík pro iOS vydán během února (nejpozději na začátku března) příštího roku.

Bohužel, jak se zatím také ukazuje, od mobilních aplikací pro iOS a Android nemůžeme ani zdaleka očekávat funkcionalitu srovnatelnou s tím, co nabízí plnohodnotná verze pro osobní počítače. Tu v žádném případě nenahradí.

Office

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře