Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyAngry Birds: Star Wars uvedeny! Rytíř Jedi Luke Skywalker konečně dorazil na...

Angry Birds: Star Wars uvedeny! Rytíř Jedi Luke Skywalker konečně dorazil na iOS a Android

Finské studio Rovio ždímá značku Angry Birds jak jen to jde. Před několika hodinami proto uvedlo poslední díl této série, tentokrát s podtitulem Star Wars. V něm budeme ovládat rozzuřené ptáčky v podobě kladných charakterů z populární filmové ságy a bojovat proti imperiální vojákům.

Postupně se zahrajete za Luka Skywalkera, který je vybavený legendárním světelných mečem (Lightsaberem), kterým rozsekne vše co mu stojí v cestě, princeznu Leiu se silnými lasery, Hana Solo, Žvejkala a roboty C3PO (Threepio) a R2D2 (Artoo).

Princip je stejný jako v případě podtitulu Space. Bojiště se opět přesunulo do vesmíru. Každá planetka má kolem sebe gravitační pole, díky němuž je k ní vystřelený pták, stejně jako vše ostatní, přitahován. Prasata tentokrát ztvárňují bojovníky Temné strany Síly.

Od Angry Birds: Star Wars nečekejte realistickou fyziku, ani tu nejlepší grafiku pod sluncem, ale stejně jako v případě starších dílů špičkovou hratelnost a zábavu.

Verze pro Android je ke stažení zdarma. Majitelé zařízení s iOS si hru mohou zakoupit 0,89 euro.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Luke Skywalker/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře