Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyTahová strategie Civilization Revolution 2 dorazí na Android a iOS

Tahová strategie Civilization Revolution 2 dorazí na Android a iOS

Civilization Revolution 2 je první hrou z populární série, která byla vyvinuta speciálně pro mobilní zařízení. Původní Civilization Revolution z roku 2008 se sice na iOS také dostala, ale až po svém vydání na Xbox 360, PlayStation 3 a Nintendo DS. 

Civilization Revolution 2 by měla přijít s kvalitním grafickým zpracováním a s hratelností a ovládáním ušitým na míru dotekovým zařízením. Stejně jako její předchůdce vás nechá vést civilizaci od jejího založení až po moderní dobu. Cílem hry pak je dosáhnout nadvlády nad světem.

Ve hře najdete 16 vůdců z původního dílu (např. Gándhí, Napoleon, Abraham Lincoln), které doplní zcela nové tváře, jako je Winston Churchill nebo John F. Kennedy.

Pokud vás hra Civilization Revolution 2 zaujala, budete si na ni muset ještě přibližně měsíc počkat. V té době by měla vyjít pro platformu iOS. Verze pro Android ji v dříve nespecifikovaném časovém údobí bude následovat. Do té doby pak můžete sáhnout po původní Civilization Revolution, ke které vás dovede link níže.

Zdroj: GameSpot

civilization-revolution

[appbox appstore 324563544]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře