Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyT-Mobile začal v Česku prodávat chytré hodinky Samsung Galaxy Watch s podporou...

T-Mobile začal v Česku prodávat chytré hodinky Samsung Galaxy Watch s podporou eSIM

Společnost T-Mobile dnes v České republice zahájila prodej chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch, a to ve verzi LTE o velikosti 46 mm a stříbrné barvě. Nový model nabídne uživatelům pohodlí nezávislosti na mobilním telefonu kdykoliv a kdekoliv.

Samsung Galaxy Watch LTE může nový majitel využívat hned dvěma způsoby. Buď jako samostatné zařízení s podporou eSIM, které s jiným telefonním číslem může používat jako druhé zařízení paralelně se svým „hlavním“ smartphonem. Na svém přístroji si uživatel může nastavit nepodmíněné přesměrování příchozích hovorů. Anebo jako hodinky využívající podpory technologie Bluetooth, které však pro využívání mobilních služeb musí být v blízkosti uživatelova mobilu.

Chytré hodinky Galaxy Watch LTE zvládnou na jedno nabití fungovat až 80 hodin za obvyklého využití. Díky snadnému a intuitivnímu ovládání pomocí dotykového AMOLED displeje a otočné lunety se s nimi sžijete během par chvil. Prostředí obstarává operační systém Tizen s řadou funkcí pro monitorování zdravého životního stylu, stresu a spánku. Hodinky nerozhází ani déšť či nechtěná koupel, jsou odolné do 5 ATM.

Galaxy Watch LTE jsou pro zákazníky k dispozici v e-shopu T-Mobilu a v 10 značkových prodejnách v Praze (Nový Smíchov, Metropole Zličín, Národní třída), v Pardubicích (Palác Pardubice), Ostravě (Nová Karolína), Brně (Olympia Centrum), Opavě (U Fortny), Hradci Králové (OC Futurum), Liberci (Forum Liberec) a Plzni (OC Plzeň Plaza).

Od T-Mobilu lze Galaxy Watch LTE zakoupit za cenu 10 489 Kč, v případě nákupu i se smlouvou pak za 8 741 Kč. V případě pořízení na splátky bude zákazník měsíčně splácet 380 Kč po dobu 23 měsíců.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře