Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyLG chystá uvedení lehkého sedmnáctipalcového notebooku z řady Gram

LG chystá uvedení lehkého sedmnáctipalcového notebooku z řady Gram

Zahraniční média informují, že společnost LG, známá hlavně výrobou chytrých telefonů s operačním systémem Android, připravuje uvedení lehkého notebooku Gram 17.

Jak už samotný název napovídá, novinka od společnosti LG bude vybavena 17palcovým displejem s Full HD rozlišením, který zřejmě bude navíc dotykový. Do vínku dostane počítač dostatečné množství operační paměti, dále také SSD jednotku a procesor řady Intel Core. Vše poběží pod operačním systémem Windows 10.

V další výbavě bychom měli dále najít trojici USB portů plné velikosti, jeden USB-C, HDMI, čtečku karet microSD a 3,5mm jack pro sluchátka. Počítač samozřejmě nabídne i WiFi, Bluetooth a ethernetové připojení.

Předpokládá se, že LG Gram 17 se zařadí mezi nejlehčí notebooky na trhu s hmotností kolem jednoho kilogramu. Zatím však nevíme, zda se novinka na pultech obchodů objeví v dohledné době. Dostupné v tuto chvíli nejsou ani informace o přesné prodejní ceně.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře