Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyT-Mobile představil oficiální aplikaci české fotbalové reprezentace – Česká Repre

T-Mobile představil oficiální aplikaci české fotbalové reprezentace – Česká Repre

Podzimní část kvalifikace na EURO 2016 se blíží, fotbal v srdci má téměř každý Čech. Aby fanoušci mohli k „nároďáku“ ještě blíž, připravil T-Mobile hned několik novinek: nový web s možností zaslat reprezentaci vzkaz přímo na hřiště, soutěž, praktickou fotbalovou aplikaci a slevu na vstupenky.

Každý fanoušek jistě ocení 15% slevu na domácí kvalifikační zápas České fotbalové reprezentace s týmem Kazachstánu. Slevový kód lze jednoduše stáhnout přes www.nasimproradost.cz. K dispozici je 1 000 vstupenek, hraje se 3. září v Plzni. Stejná sleva pak na příznivce nejpopulárnějšího sportu čeká u zápasu s týmem Turecka 10. října. Zbrusu nový portál nabízí fandům také unikátní možnost zanechat reprezentaci vzkaz. Vybrané vzkazy se pak objeví přímo během zápasu před zraky všech diváků na LED panelech. Uživatelé sociálních sítí, kteří svůj vzkaz označí hastagem #fotbalvsrdci, se do této exkluzivní „fanzóny“ mohou dostat také. Fanoušky jistě potěší i sekce Jak to vidí hráči, kde naleznou přehled všech účtů na sociálních sítích nejen reprezentace, ale hlavně jednotlivých hráčů. Neméně lákavá bude i složka Šéf fanoušků, kterou povede mediálně známá tvář z oblasti sportu.

Od 13. do 27. srpna poběží na www.fotbalvsrdci.cz soutěž o doprovod dětí při nástupu hráčů na zápas s Kazachstánem. Mechanika je jednoduchá – junior vytvoří obrázek, jak si představuje svůj nástup s fotbalistou na hřiště, rodiče pak tento výtvor nahrají na web. Vyhraje 11 dětí, které nasbírají největší počet „lajků“. Vítězné kresby budou také vyvěšeny v kabině hráčů. Obrázek v kabině spolu s fotografiemi z doprovodu při nástupu reprezentace pak může zhlédnout celá rodina i na Facebooku operátora.

Fotbalová apka

Fanoušci určitě ocení i praktickou fotbalovou apku s názvem Česká Repre pro Android a iOS, která jim umožní mít veškeré aktuální dění neustále po ruce. Oficiální aplikace České fotbalové reprezentace nabídne nejen aktuality z oblasti zpravodajství, rozvrhy zápasů, zajímavé statistiky, ale i profily hráčů (včetně U21). Chybět nebude historie turnajů, zajímavé české úspěchy a sekce pro skalní fandy – zde budou k dispozici užitečné informace o stadionech, vstupenkách, fanzónách a zájezdech s Českou fotbalovou reprezentací.

[appbox googleplay cz.tmobile.repre]

Aplikaci pro iOS stahujte TADY

3 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře