Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyT-Mobile pomáhá čelit koronaviru: zákazníkům zdarma nabízí neomezená data a více TV...

T-Mobile pomáhá čelit koronaviru: zákazníkům zdarma nabízí neomezená data a více TV programů

T-Mobile si je vědom závažnosti stávající situace a proto přistupuje k mimořádnému kroku. S ohledem na vyhlášený nouzový stav T-Mobile nabídne svým zákazníkům, jak koncovým, tak firemním, neomezená data zdarma. Nabídka platí i pro občany ČR, kteří momentálně pobývají v zemích EU.

Ti tak mohou být v kontaktu se svou rodinou a blízkými. Operátor dále nabízí 50% bonus při dobití předplacené karty a rozšiřuje svou televizní nabídku, aby zpříjemnil zákazníkům čas, který jsou nuceni trávit doma. Zákazníci mohou mimořádnou nabídku využít od 16., resp. 18. března předběžně do 30. dubna.

Zákazníci s tarifní smlouvou si mohou od středy 18. března používat mobilní data neomezeně. Nabídku je možno jednoduše aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Mohou ji využít i firemní zákazníci, kteří nepožívají výhod plynoucích z rámcové smlouvy nebo smlouvy pro významného zákazníka.

Co T-Mobile nabízí:

– neomezená data pro smluvní a B2B zákazníky
– 50% bonus při dobití předplacené karty v aplikaci Můj T-Mobile nebo na webu operátora
– rozšířená nabídka televizních programů
– akce předběžně potrvá do 30. dubna

Od stejného data mohou Twist zákazníci nově využívat 50% bonus na bezhotovostní dobití prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile a webu www.t-mobile.cz. Bonusový kredit má platnost 30 dní.

Rozšířená TV nabídka od 16. března

T-Mobile zároveň dočasně do TV nabídky zákazníkům přidává další kanály pro živé sledování. Diváky by mohly zaujmout zejména exkluzivní kanály nabízené T-Mobile: BBC Earth či Premier Sport.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře