Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyIron Man Robert Downey Jr. prozradil podobu smartphonu OnePlus 8 Pro

Iron Man Robert Downey Jr. prozradil podobu smartphonu OnePlus 8 Pro

Každá velká firma potřebuje svého ambasadora, který využije své popularity a informace o propagovaném produktu snadno rozšíří ke svým fanouškům.  Že je tento typ marketingu a PR je důležitý, ví i čínské OnePlus ví, kterému dělá tvář Robert Downey Jr. Jenže právě tento populární hollywoodský herec se nyní dopustil zajímavého přešlapu, když se nechal vyfotit s dosud nepředstaveným modelem OnePlus 8 Pro.

Fotografie s novou vlajkovou lodí OnePlus se objevila na fanouškovském instagramovém profilu, nicméně následně byla smazána. Snímek údajně vznikl během natáčení reklamy na nový telefon. Z dostupných informací víme, že novinky OnePlus 8 a 8 Pro bude pohánět výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 865 s podporou 5G sítí, očekávat můžeme i rychlé 120Hz displeje s malým průstřelem pro selfie kamerku, podporu 30W reverzního dobíjení nebo fotoaparát se čtyřmi čočkami.

Premiéra nových OnePlus by se měla uskutečnit 14. dubna, nicméně nutno podotknout, že se nejedná o datum oficiálně potvrzené výrobcem.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře