Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyT-Mobile naděluje. Twist zákazníci mohou volat týden do všech sítí zdarma

T-Mobile naděluje. Twist zákazníci mohou volat týden do všech sítí zdarma

Operátor se v rámci nové kampaně zaměřil na zákazníky, kteří využívají předplacenou službu Twist, a umožní jim neomezené volání na jeden týden zdarma. Stačí, když si v období od 1. září do 31. října 2015 poprvé aktivují balíček Twist neomezeně síť nesíť.

Twist neomezeně síť nesíť je aktuálně nejoblíbenější Twist balíček, který T-Mobile nabízí a jeho podíl na aktivacích dosahuje téměř 70 %. „Chceme našim Twist zákazníkům připomenout výhody balíčku Twist neomezeně síť nesíť a nabídnout jim jeho bezplatné vyzkoušení,“ uvedl Tomáš Ryšavý, ředitel pro rezidentní segment v T-Mobile.

Operátor aktuálně nabízí klientům s předplacenou hlasovou kartou tři neomezené balíčky pro volání:

– Twist neomezeně v síti 19–7
– Twist neomezeně v síti
– Twist neomezeně síť nesíť

V době trvání kampaně bude každý klient T-Mobile s předplacenou hlasovou kartou moci tento balíček zdarma využívat jeden týden. Nabídka se vztahuje k první aktivaci provedené v období od 1. září do 31. října 2015 – objednat bude možné přes SMS (ve tvaru TWISTNEOMEZENE A na 4603), samoobsluhu Můj T-Mobile, zákaznické centrum, nebo na značkové prodejně. Po týdnu se balíček automaticky obnoví za standardní cenu 139 Kč/týden, pokud jej zákazník nezruší (přes SMS ve tvaru TWISTNEOMEZENE D na 4603, nebo prostřednictvím Můj T-Mobile).

55as

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře