Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkySoundbar LG Music Flow HS8 spojuje elegantní design s kvalitním zvukem

Soundbar LG Music Flow HS8 spojuje elegantní design s kvalitním zvukem

Společnost LG představuje nový soundbar z řady Music Flow. Zakřivenou bezdrátovou novinku s označením HS8 ocení milovníci hudby i skvěle ozvučených filmů. Její premiéra se odehraje tento týden v rámci veletrhu IFA v Berlíně.

Podle výrobce zakřivený tvar není jen záležitostí designu, ale má i technologické odůvodnění. Sweet spot (ideální poslechové místo) je u tohoto modelu rozšířený a vysokotónové reproduktory jsou umístěny po obou stranách soundbaru tak, aby byl zvuk rovnoměrně šířen. Díky dynamickému i-Sound režimu je navíc možné přehrávaný zvuk přizpůsobit obrazu televizoru.

Model HS8 je součástí řady Music Flow, která je kompatibilní s Google Cast. S WiFi připojením a možností propojení s řadou hudebních aplikací, službou HomeChat a multi-room režimem mobilních zařízení, je tak ozvučení domácnosti naprostou hračkou.

Režim Cinema Mode a několik reproduktorů v obývacím pokoji pak snadno vykouzlí perfektní filmový zážitek. Nový soundbar HS8 je kompatibilní s ovladači televizorů osmi výrobců.

Soundbar Music Flow HS8 bude vystaven na veletrhu IFA v Berlíně od 4. do 9. září.

Klíčové specifikace:

• Připojení:

– Auto Music Play: Mobilní zařízení se automaticky synchronizují s Music Flow pomocí Wi-Fi.
– Mobilní aplikace: Smart UX (Universal Search, Music Curation)
– Google Cast: Snadný přístup k internetovému streamování a rádiovým aplikacím včetně Google Play Music, Pandora, Songza, TuneIn, iHeartRadio a Rdio. Další aplikace jsou dostupné v závislosti na trhu.

• Síť: Wi-Fi / Bluetooth 4.0
• Mood Station: režim více místností (Multi-room Mode) / režim domácího kina (Home Cinema Mode)
• HomeChat (Dostupné v Austrálii, USA, Velké Británii, Německu, Koreji a na Novém Zélandě.)
• Zvuk: i-Sound / 4 Tweeters (2 přední, 1 pravý, 1 levý) (LG Auto Sound Engine / SFX pro Stereo Surround Sound / 24 bit / 192 KHz Sampling / LG Sound Sync)
• Výkon: 4.1kanálový Speaker System / 360 W
• Rozměry: 1 200 × 43 × 82 mm
• Možnost montáže na zeď
• Kompatibilní s TV ovladači

HS8-1024x769 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře