Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyNative Clipboard vnese do vašeho mobilu s Androidem funkci schránky

Native Clipboard vnese do vašeho mobilu s Androidem funkci schránky

Procházíte na svém telefonu či tabletu hromady textu a chtěli byste si přitom některé zajímavé pasáže uložit, buď pro vlastní potřebu, nebo například kvůli tomu, abyste se rychle dostali na uváděnou internetovou stránku? Native Clipboard vám pomůže.

Už samotný název aplikace Native Clipboard prozrazuje, co od ní můžete čekat. Jedná se o nativní virtuální schránku, do níž si velmi jednoduchým způsobem uložíte vše, co potřebujete, nebo prostě uložit chcete.

Hlavní přednost Native Clipboardu je přitom jednoduchá manipulace s textem – stačí dvakrát poklepat na označený text a už ho máte ve své schránce. Pokud se ho chcete zbavit, stačí přejet v požadovaném směru přes obrazovku, dlouhé kliknutí zobrazí celý text atd.

Do schránky lze samozřejmě také leccos uložit, aby nedošlo ke ztracení dat například nevynuceným vypnutím zařízení. Native Clipboard samozřejmě běží na pozadí všech aplikací, takže ho lze vyvolat kdykoliv a kdekoliv.

Native Clipboard je k dispozici pro zařízení s Androidem. Z Google Play Storu si ji můžete stáhnout zdarma.

[appbox googleplay com.dhm47.nativeclipboard]

unnamed_result-458x900x-305x600 unnamed-2_result-458x900x-305x600 unnamed-1_result-458x900x-305x600 unnamed-3_result-458x900x-305x600

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře