Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkySygic představuje novou verzi aplikace Family GPS Tracker s vylepšenými funkcemi

Sygic představuje novou verzi aplikace Family GPS Tracker s vylepšenými funkcemi

Family GPS Tracker je lokalizační aplikace, díky níž její uživatelé vědí, kde se nacházejí jejich přátelé či členové rodiny v reálném čase. Aplikace je ode dneška dostupná v obchodech s aplikacemi Google Play a App Store.

Aplikace pomáhá rodičům nejen lokalizovat, kde se právě nacházejí jejich děti, ale upozorňuje je také v okamžiku, kdy dítě překročí bezpečnou zónu a vstoupí do rodičům nadefinované nebezpečné zóny.

Vzhledem k tomu, že průměrný věk dětí s mobilními telefony neustále klesá a uživatelů smartphonů stoupá, je Family GPS Tracker ideálním pomocníkem, jak mít své dítě pod kontrolou.

S poslední verzí aplikace mají rodiče možnost vytvářet dětem úkoly, jako například vyzvednout sourozence ze školy či jít do obchodu. Dítě je po splnění zadání odměněno body, za které obdrží některý z jedinečných avatarů, který může dále v aplikaci používat.

V případě jakýchkoliv pochybností o pohybu přátel nebo dětí, Sygic přináší v rámci aplikace Family GPS Tracker také sedmidenní historii lokalizace osob ve skupině .

„Zvýšená penetrace smartphonů u všech věkových skupin nabízí rodičům nový způsob, jak zajistit bezpečnost svých dětí,“ říká Michal Štencl, generální ředitel společnosti Sygic. „Nová verze aplikace poskytuje rodičům větší jistotu o bezpečí dětí, ale zároveň hravou formou zapojí celou rodinu. Po několika měsících, co je aplikace dostupná, se nám ukázalo, že si Family GPS Tracker získává stále větší zájem mladých lidí, což nás velmi těší a motivuje k přípravě dalších funkcionalit zaměřených pro skupiny přátel,“ dodal.

Funkce Family GPS Tracker zahrnují:

• Sledování přátel a rodinných příslušníků díky jednoduché aplikaci
• Vytvoření „bezpečných“ a „nebezpečných“ zón s oznámeními o opuštění „bezpečné“ zóny
• Přehled o stavu baterie telefonů členů skupiny
• Vytvoření úloh (jako například vyvenčit psa, vyzvedni věci z čistírny, apod.)
• Odměny v podobě jedinečných avatarů pro členy, kteří splní zadané úkoly
• Lokalizační historii na sedm dní

Aplikace Family GPS Tracker je dostupná v App Store nebo Google Play bezplatně s možností dokoupit si historii pohybu členů rodiny na 7 dní za 2,69 eur měsíčně.

iPhone family history

[appbox googleplay com.sygic.familywhere.android]

[appbox appstore id588364107]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře