Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung prodal již 5 milionů přerostlého smartphonu Galaxy Note 3

Samsung prodal již 5 milionů přerostlého smartphonu Galaxy Note 3

Za pouhý měsíc od zahájení prodeje bylo distributorům dodáno už pět milionů kusů tabletomobilu Galaxy Note 3. V rozhovoru pro deník Korean Media to uvedl sám šéf Samsungu JK Shin. Předchozímu modelu Galaxy Note II trvalo pokoření stejné hranice dva měsíce. První generace pak k dosažení stejné mety potřebovala celých pět měsíců.

Kříženec smartphonu a tabletu Galaxy Note 3 byl uveden do prodeje 25. září ve více než 140 zemích světa včetně České republiky.

Přístroj je vybavený 5,7palcovým displejem Super AMOLED s Full HD rozlišením, tělo má tenké jen 8,3 mm a hmotnost je 168 gramů. Jeho srdcem je čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800.

Na zadní straně phabletu najdete fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů se stabilizací obrazu a LED s vysokou hodnotou indexu podání barev (CRI).

Note 3 používá 3 GB operační pamětí a jeho součástí je také vylepšené pero S-Pen, které modernizuje klasické psaní poznámek.

note3Zdroj: PhoneArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře