Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkySygic do konce roku představí několik novinek. Návrhy přinesly zaměstnanci

Sygic do konce roku představí několik novinek. Návrhy přinesly zaměstnanci

V společnosti Sygic se konal v pořadí již třetí ročník Innovation Day, ze kterého vzešlo čtrnáct unikátních nápadů. Představení prvních novinek v produktech bychom se měli dočkat velmi brzy. 

Innovation Day je dobrovolná aktivita určena pro všechny zaměstnance Sygicu, během níž mají šanci přinést nové nápady. Za 24 hodin vyprodukovali vývojáři 14 zajímavých a inovativních řešení, které mohou výrazně ovlivnit trh navigací.

„Je pro nás důležité, aby zaměstnanci sami věřili tomu, co v Sygicu společně tvoříme. Proto jim dáváme možnost spolurozhodovat o našem dalším vývoji,“ říká šéf Sygicu Michal Štencl.

Několik řešení je zaměřených na ekologický rozměr navigačních aplikací a snižování spotřeby motorových vozidel při jízdě. Další směřování firmy bude orientováno i na rozšířenou realitu v navigaci. Novinky budou uvedeny na trh v nejbližších měsících.

Atmosféru z Innovation Day zaměstnanci zachytili v následujícím videu :

Zdroj: Sygic

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Kdyby radši nabídli ke koupi samotnou mapu ČR udělali by nejlíp. V tuto chvíli člověka nutí koupit celou střední Evropu, která je mi na nic. Samotnou mapu ČR bych si rád koupil, ale s touto politikou ode mně neuvidí ani korunu.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře