Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyStahujte: CCleaner pro Android zatočí s nepořádkem

Stahujte: CCleaner pro Android zatočí s nepořádkem

Populární nástroj na vyčištění počítače od zbytečností už si můžete stáhnout i do vašeho chytrého telefonu s Androidem a pomoci tak vývojářům s jeho optimalizací, upozornil na to server androidportal.sk.

CCleaner pro Android je v rané fázi vývoje, i proto nabízí jen omezené množství funkcí. Prozatím se aplikace naučila čistit historii prohlížení webových stránek, optimalizaci cache a mazat staré SMS a záznamy o hovorech.

V levé vysouvací liště potom najdete správce aplikací, který vám pomůže s hromadným odinstalováním a správce úloh, kde můžete v reálném čase sledovat využití procesoru, operační paměti a stav baterie.

S uváděním nových verzí CCleaneru má funkcí přibývat, slibují vývojáři. Dočkat bychom se například měli čištění RAM a řadění procesů.

Pokud si chcete CCleaner do vašeho mobilu nainstalovat, musíte se stát členem komunity na Google+, poté přejít na tuto stránku, kde se stanete betatesterem a teprve až potom zavítat do Google Play, odkud si aplikaci stáhnete.

1

2

3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře