Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkySygic Job Dispatch – Jednoduchá aplikace pro efektivní práci firem v terénu

Sygic Job Dispatch – Jednoduchá aplikace pro efektivní práci firem v terénu

Společnost Sygic spouští novou aplikaci Sygic Job Dispatch, díky níž budou moci společnosti jednodušší a efektivněji řídit své zaměstnance v terénu. Aplikace je ideálním řešením pro firmy, které mají mobilní pracovní síly, jako jsou například kurýři, donášky, opravářské služby a podobně.

Management pracovních sil je jedním z klíčových předpokladů pro úspěch firem, pro které jsou rychlost a efektivita nezbytné. Oblast softwarového řízení služeb dosáhla tržby v hodnotě až 1,2 miliardy dolarů za rok 2012 a podle průzkumné společnosti Gartner stále rostou o 12,7 procent ročně.

„Naším cílem bylo přinést i společnostem, které mají své pracovníky v terénu softwarového řešení pro efektivní management lidi s využitím navigačních funkcionalit, čímž dokáží ušetřit čas řidičů a peníze společnosti. Díky našim předchozím zkušenostem s vývojem profesionálních navigačních řešení šitých na míru našich klientů jsme přesvědčeni, že je ten správný čas přinést nástroj i pro expediční služby,“ řekl CEO společnosti Sygic, Michal Štencl.

„Job Dispatch je ideálním řešením pro menší společnosti působící ve městech i na venkově, které si nemohou dovolit ztrácet čas a efektivita je pro ně klíčovým faktorem pro přežití,“ dodal.

516a

Job Dispatch si v rámci testování vyzkoušel i Will z Erie Home Repair Service. Líbí se mi jednoduchost celého systému. Podnikám v oblasti opravárenských domácích služeb a byl jsem zvědavý na toto řešení . Job Dispatch fungoval skvěle, během 5 minut jsem měl systém rozjetý. Líbí se mi časový přehled každého úkolu a notifikace s možností přiložení fotografie.“

Sygic Job Dispatch propojuje počítač dispečera v kanceláři s mobilními telefony zaměstnanců. Díky aplikaci pro operační systém Android získávají zaměstnanci nové zadání a pracovní plány přímo do mobilních telefonů podle jejich aktuální polohy. V případě potřeby mohou využít navigační pokyny ze Sygic GPS Navigace nebo z Google Maps. Princip Job Dispatch je jednoduchý.

Dispečer v kanceláři vytvoří novou úlohu a přiřadí ji zaměstnanci, jehož může pozorovat v reálném čase a měnit jeho trasu podle aktuální potřeby. Po dokončení úlohy může zaměstnanec v terénu poslat fotografii o ukončení úkoly či podepsán předávací protokol.

Kromě komunikace aplikace se Sygic GPS Navigací obsahuje Sygic Job Dispatch tyto funkce:

  • Zasílání nových úloh do mobilního telefonu zaměstnance
  • Rozvrh pracovních úkolů
  • Přehled o aktuální poloze zaměstnanců
  • Potvrzení o ukončení úlohy zasláním fotografie
  • Podrobný přehled o úkolech s historií

Zdroj: TZ Sygic

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře