Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkySuper Silent: Tichý režim v mobilu, když ho opravdu potřebujete

Super Silent: Tichý režim v mobilu, když ho opravdu potřebujete

Aplikace Super Silent by se dala charakterizovat jako primitivní nástroj pro ovládnutí tichého režimu. Díky této aplikaci dostanete do rukou možnost nastavit si dva režimy, přičemž jeden bude aktivní v případě že telefon zrovna používáte a druhý v případě, že nebude aktivní. 

Tímto způsobem se jednoduše vyvarujete situací, kdy na telefonu například googlíte, nebo zrovna chatujete a přitom vám neustále pípají notifikace. Máte-li telefon v ruce, přeci nepotřebujete žádné hlasité pípání. Postačí vám, že notifikace vyskočí na vašem displeji, maximálně decentní vibrace, nic víc.

Abyste něčeho takového dosáhli bez aplikace, budete muset neustále přepínat mezi jednotlivými režimy. To je ovšem zcela nepraktické – člověk se jednak nadře a potom telefon často zapomene v jednom nebo druhém režimu. Aplikace Super Silent přitom všechno tohle dělá automaticky.

Ve verzi aplikace Super Silent zdarma je pro situace, kdy máte mobil v ruce, defaultně nastaven tichý režim. Naopak pro situace, kdy je telefon položený například na stole (a tudíž neaktivní) je potom nastavený normální režim. V případě, že si zaplatíte za profesionální verzi aplikace (cca 32 korun), budete si moci sami nastavit, v jakém režimu telefon bude jak v případě, že je aktivní, tak i v případě své neaktivity. Zdá se to jako maličkost, ale buďte si jisti, že si na ní rychle zvyknete a potom už bez ní nebudete chtít být.

[appbox googleplay com.bluepea.supersilentfree]

[appbox googleplay com.bluepea.supersilent]

super-silent-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře