Revoluce musí počkat, kickstarterovská kampaň žiletky Skarp byla zrušena


Revoluce musí počkat, kickstarterovská kampaň žiletky Skarp byla zrušena

Před několika hodinami jsme vás informovali o tom, že na crowdfundingové stránce Kickstarter se objevila revoluční žiletka Skarp. Jen několik chvil poté byla tato kampaň zrušena ze strany Kickstarteru. 

Důvod pro zrušení kickstarterovské kampaně byl prostý. Její autoři prý v ruce neměli prototyp, který je pro spuštění crowdfundingové kampaně na Kickstarteru jednou z hlavních podmínek. To však neznamená, že by autoři Skarp byli nějací podvodníci. Na tvorbě žiletky prý vytrvale pracují, takže je docela možné, že kampaň na žiletku Skarp bude brzy obnovena, nebo znovu založena.

Skarp je revoluční žiletka, která k holení chloupků a vousů nepotřebuje břity. Žiletka si vystačí jen s lasery vyzařujícími určitou vlnovou délku. Ta prý chlupy dokáže lámat a naprosto bezbolestně je odstraňovat.

Než byla kampaň na žiletku Skarp zrušena, na jejím kontě se nacházelo něco málo přes 4 miliony dolarů, tedy mnohonásobně více, než autoři původně žádali.

Pokud se o žiletce Skarp chcete dozvědět více, přejděte na kickstarterovské stránky.

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: (2)


  1. SeppWinkler

    Kickstarter – netreba žiadny iný koment…

  2. NeholiČ

    WS telešoping??? na tohle někdo skočil? to mě teda pose…… 🙂Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.