Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyRevoluce musí počkat, kickstarterovská kampaň žiletky Skarp byla zrušena

Revoluce musí počkat, kickstarterovská kampaň žiletky Skarp byla zrušena

Před několika hodinami jsme vás informovali o tom, že na crowdfundingové stránce Kickstarter se objevila revoluční žiletka Skarp. Jen několik chvil poté byla tato kampaň zrušena ze strany Kickstarteru. 

Důvod pro zrušení kickstarterovské kampaně byl prostý. Její autoři prý v ruce neměli prototyp, který je pro spuštění crowdfundingové kampaně na Kickstarteru jednou z hlavních podmínek. To však neznamená, že by autoři Skarp byli nějací podvodníci. Na tvorbě žiletky prý vytrvale pracují, takže je docela možné, že kampaň na žiletku Skarp bude brzy obnovena, nebo znovu založena.

Skarp je revoluční žiletka, která k holení chloupků a vousů nepotřebuje břity. Žiletka si vystačí jen s lasery vyzařujícími určitou vlnovou délku. Ta prý chlupy dokáže lámat a naprosto bezbolestně je odstraňovat.

Než byla kampaň na žiletku Skarp zrušena, na jejím kontě se nacházelo něco málo přes 4 miliony dolarů, tedy mnohonásobně více, než autoři původně žádali.

Pokud se o žiletce Skarp chcete dozvědět více, přejděte na kickstarterovské stránky.

https://www.youtube.com/watch?v=xZk_Nw4M_Vk

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře