Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyOslavte včerejší vítězství českých fotbalistů hrou Football Kicks Frenzy

Oslavte včerejší vítězství českých fotbalistů hrou Football Kicks Frenzy

Ačkoliv Českým fotbalistům ve včerejším utkání s Holandskem v podstatě o nic nešlo (postup na EURO už máme zajištěný), rozstříleli Oranges na maděru. A to i přestože hráli více jak polovinu utkání pouze v 10 hráčích. Pokud se vám ta kanonáda také líbila, můžete v ní pokračovat na mobilu. 

Pro platformy Android a iOS totiž vyšla fotbalová hra Football Kicks Frenzy. Tato hra vás přitom namísto pobíhání po samotném hřišti přiková se střelcem poblíž brány a potom vás nechá střílet z různých pozic. Čím více dáte gólů, tím více obdržíte bodů a tím větší šanci na úspěch proti ostatním hráčům budete mít. Vedle osamocené hry totiž můžete rovnýma nohama skočit do multiplayerové hry a poměřit síly s kýmkoliv se vám zlíbí.

Samozřejmě základní herní mód má své variace, v nichž se například snažíte trefit do brány, respektive do terčů přes zeď atd.

Football Kicks Frenzy je tzv. free-to-play, takže si ji můžete stáhnout a hrát zdarma. Za peníze si můžete přilepšit, ale není to potřeba.

[appbox googleplay com.distinctivegames.footballkicksfrenzy]

[appbox appstore 987845845]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře