Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkySháníte držák na mobil do auta? Trust má pro vás dvě novinky....

Sháníte držák na mobil do auta? Trust má pro vás dvě novinky. Možná vám padnou do oka

Firma Trust uvádí na český a slovenský trh dva druhy držáků chytrých mobilních telefonů do automobilů. Jedná se konkrétně o mechanickou variantu k upevnění do ventilace a magnetickou s přísavkou pro přichycení na přední sklo.

Magnetický držák na čelní sklo

Konstrukce magnetického držáku Trust Urban je složena ze snadno ovladatelné přísavky, plastového pogumovaného těla a kloubové hlavy opatřené tzv. „bezpečným magnetem“ neovlivňujícím bezpečný chod mobilního telefonu. Součástí balení je malá kovová podložka vhodná k umístění pod ochranný kryt telefonu a dvě magnetické samolepky k nalepení na příslušné mobilní zařízení. S oběma těmito prvky je magnetický držák Trust Urban plně kompatibilní se všemi typy mobilních telefonů.

Trust Urban Magnetic Car Holder Trust Urban Magnetic Car Holder - instalace

Univerzální držák do ventilace

Drobný mechanický držák nabízí pogumovanou roztažitelnou kovovou konstrukci pro umístění mobilního telefonu o maximální úhlopříčce šest palců. Robustní otočný čep s gumovým povrchem umožňuje snadné a rychlé uchycení do ventilačních otvorů, kde neomezuje výhled na silnici.

Trust Urban Air Vent Car Holder - instalace Trust Urban Air Vent Car Holder

Obě novinky od Trustu jsou navrženy tak, aby neomezovaly přístup k funkčním prvkům telefonu, ale naopak usnadnily ovládání navigace, přehrávání hudby nebo volání za jízdy.

Trust Urban Magnetic Car Holder je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 649 Kč s DPH v České republice a 24,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust Urban Air Vent Car Holder je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 529 Kč s DPH v České republice a 19,99 euro s DPH na Slovensku.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře